ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

BlackBerry Priv NIE otrzyma Androida Marshmallow w najbliższym czasie!

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
blackberry priv venice ladksjklasdd

Zawróćmy się w czasie do początku listopada ubiegłego roku, kiedy to BlackBerry oznajmiło, że Android Marshmallow zagości na model Priv „po Nowym Roku”. Wtedy cały mobilny świat zgodnie stwierdzał, że aktualizacja prawdopodobnie nastąpi już w pierwszych tygodniach stycznia. Dzisiejsze słowa Kanadyjczyków wprowadzają jednak trochę nieścisłości, i bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie aktualizacji nie będzie w ogóle.

Podczas targów CES, Kanadyjczycy pytani o Marshmallow dla BlackBerry Priv oznajmili, że konkretne informacje dotyczące aktualizacji pojawią się „wgłąb I kwartału” tak więc łatwo się domyślić, że użytkownicy Priv będą musieli trochę jeszcze poczekać. Cóż dodać, mieliśmy poznać konkretną datę, a nie wiemy nic. Warto też wspomnieć, że od momentu poznania terminu do realizacji także będzie trzeba poczekać. Tak więc użytkownicy Priv – uzbrójcie się w cierpliwość.

Temat aktualizacji jak możecie się domyślać bardzo szybko zszedł na dalszy plan, a prezes BlackBerry – Ron Louks zapowiedział jedynie, że jeśli chodzi o BlackBerry Priv, to jeszcze podczas targów CES możemy spodziewać się prezentacji kolejnych akcesoriów dla tego modelu.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy