Worms 4

 
Z pewnością wielu z Was grało na pecetach w Wormsy. Ich najlepsza, a zarazem najpopularniejsza odsłona czyli Worms 2 Armageddon do dziś cieszy się dużą grywalnością. Następnym tytułem zaprezentowanym przez Team17 było Worms 3. Wiele się tutaj zmieniło, ponieważ robaki znalazły się pierwszy raz w świecie 3D. Nie wszystkim się to spodobało. Podobnie kolejny tytuł o numerze 4, był jedynie ulepszoną wersją trójki.
 
Worms 4
 
Oczywiście Worms 2 i 3 zostały dostosowane do urządzeń mobilnych i można je od dawna pobrać z Google Play. Teraz przyszedł również czas na czwartą odsłonę. Cała rozgrywka nie została zmieniona. Nadal więc musimy zniszczyć wrogie robaki, trafiając w nie różnego rodzaju pociskami. Całe szczęście grafika to nadal 2D. Wszystko prezentuje się bardzo miło dla oka. Ponadto ulepszono mechanizm sterowania na smartfonach. W grze mamy do wyboru kilka trybów rozgrywki w tym np. multiplayer 1 vs 1. Polska cena w sklepie Google Play to jedynie 9,99 zł! Warto dodać, że poprzednie części są droższe! Być może jest to chwilowa promocja, więc warto się pospieszyć – KLIK.

 
źródło: androidpolice, google play

Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
Totalna obniżka ceny LG G4!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.