Intel rozpoczyna współpracę z New Balance, a efektem będzie smartwatch z Android Wear

Newsy

intel new balance logo

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Intel dla wielu osób jest ewidentnym liderem na rynku komputerów osobistych. W przypadku smartfonów, tabletów i innych mobilnych urządzeń możemy mówić o producencie układów, który idzie gdzieś obok wyścigu Qualcomma, Samsunga czy też nawet MediaTeka.

 

Tym razem Amerykanie postanowili związać się z popularną marką obuwia jaką jest New Balance. Dzieckiem tej współpracy będzie smartwatch oparty na systemie Android Wear z przeznaczeniem dla sportowców, ale przede wszystkim biegaczy. Z wielu wypowiedzianych przez New Balance słów można wymienić między innymi to, że poznamy urządzenie, które będzie nas trenować, monitorować ten trening, a także go ulepszać. Będziemy motywowani do wykonywania poszczególnych ćwiczeń i ogólnie rzecz biorąc będziemy mieć do czynienia z osobistym trenerem. Oczywiście sam smartwatch to za mało, pojawi się odpowiednia aplikacja, która to właśnie dzięki swoim algorytmom będzie w stanie pomóc użytkownikom w treningu. Z ujawnionych funkcji zegarka można wymienić wbudowany moduł GPS pozwalający na śledzenie biegacza, a także odtwarzacz muzyki niewymagający podłączonego smartfonu.

 

Kiedy ujrzymy urządzenie New Balance i Intela? Najprawdopodobniej dopiero przed wakacjami, ale czy warto czekać? Jest jeszcze miejsce na tym rynku dla nowych graczy?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x