[CES] Ten zegarek z Android Wear będzie trzymał miesiąc na jednym ładowaniu, jest jednak jeden haczyk…

Newsy

Casio

 
Na początku warto przypomnieć, że japońska firma Casio zajmuje się produkcją urządzeń elektronicznych. Wśród nich możemy znaleźć aparaty fotograficzne, kalkulatory, projektory, zegarki itp. Myślę jednak, że w Polsce spółka najbardziej znana jest właśnie z tych ostatnich.
 
Na targach CES producent pokazał urządzenie o nazwie WSD-F10 Smart Outdoor Watch. Jest ono wodoodporne (aż do 50 metrów głębokości). Smartwatch skierowany jest na osoby aktywne fizyczne. Ma preinstalowane aplikacje fitness oraz takie, które są przydatne „na zewnątrz” np. ViewRanger GPS, Runkeeper czy MyRadar. Zegarek wyposażony jest w wiele sensorów, aby dostarczyć dokładnych informacji związanych z naszą aktywnością. Urządzenie łączy się ze smartfonem za pomocą aplikacji Casio Moment Setter+.
 
Casio
 
Jeżeli chodzi o specyfikacje to znajdziemy tu 1,32-calowy (320 x 300 pikseli) dwuwarstwowy ekran LCD, łączność Bluetooth i Wi-Fi. Na pokładzie pojawi się Android Wear. Wymiary urządzenia to: 61,7 mm x 56,4 mm x 15,7 mm, a waga to 93 g. Casio twierdzi, że wspomniany produkt może trzymać aż miesiąc na jednym ładowaniu pod jednym warunkiem – będzie włączona opcja Timepiece, czyli możliwość odczytania jedynie godziny. Jeżeli zechcemy otrzymywać powiadomienia i korzystać z pełnej funkcjonalności Android Wear, czas ten skróci się do nieco ponad jednego dnia.
 
źródło: theverge, gsmarena
Sony Xperia Z5 Premium w bardzo niskiej cenie!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x