[CES] LeTV Le Max Pro oficjalnie zaprezentowany – poznajcie pierwszego smartfona ze Snapdragonem 820 na pokładzie

Newsy

letv le max pro lemax oficjalnie snapdragon 820

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niezbyt długo LeTV kazało czekać na ujawnienie ich najnowszego modelu w postaci Le Max Pro. W nocy dowiedzieliśmy się, że będzie to pierwszy smartfon z najlepszym układem Qualcomma, a więc Snapdragonem 820. Teraz możemy Wam podać wszystkie dane dotyczące tego urządzenia.

 

Chińczycy, razem z Qualcommem, podczas prezentacji skupili się głównie na prezentacji zalet wynikających z wykorzystania Snapdragona 820 i jedną z nich jest Sense ID, a więc czytnik linii papilarnych, który ma być zdecydowanie bezpieczniejszy niż rozwiązania stosowane przez Samsunga czy też Apple. Co ciekawe, Le Max Pro wykorzystuje jedynie technologię Quick Charge w wersji 2.0, podczas gdy znamy już doskonale jej następcę. Niemniej jednak pozostała specyfikacja prezentuje się następująco:

 

  • 6,33-calowy wyświetlacz QuadHD;
  • 4 GB RAM;
  • 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty:
    • przód: 4 MPx (UltraPixel);
    • tył: 21 MPx;
  • akumulator o pojemności 3400 mAh;
  • Android 6.0 Marshmallow.

 

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na pierwsze wrażenia z użytkowania tego smartfonu i sprawdzenia czy Qualcomm poradził sobie z temperaturami. Póki co Internauci mają, co do tego mieszane uczucia, gdyż pojawiają się zarówno pozytywne jak i negatywnie opinie.

 

Niestety, nie znamy zarówno ceny jak i dokładnych szczegółów dotyczących wprowadzenia na poszczególne rynki Le Max Pro. W takim razie czekamy na kolejne informacje od LeTV.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x