samsung galaxy s6 microsd

 
Już za ponad miesiąc zobaczymy oficjalnie Samsunga Galaxy S7. Wraz ze zbliżającym się ujawnieniem smartfona, które ma mieć miejsce 21 lutego lub 20 lutego, coraz więcej wiemy na jego temat. Telefon zostanie pokazany podczas „Samsung Galaxy Unpacked”, na którym firma prezentuje swoje najnowsze urządzenia mobilne. Będzie to miało miejsce tuż przed targami MWC w Barcelonie.
 
Wczorajsze źródło informacji związane z sammobile, potwierdza, że nastąpi wielki powrót slotu na karty microSD w obydwu wersjach Galaxy S7. Po raz kolejny wspomniano także o dwóch wielkościach wyświetlaczy: 5,1” i 5,5”. Być może ceny będą kształtowały się na poziomie 699 euro za wersję 32 GB i 799 euro za opcję 64 GB.
 
Przypomnijmy także pozostałe prawdopodobne parametry: 12,2 MPx sensor aparatu z tyłu (będzie on mniej wystający, niż w modelu S6) oraz 5 MPx z przodu, procesor Snapdragon 820 lub Exynos 8890, 4 GB RAM. Do tego można dodać 3D Touch, skaner tęczówki oka i wspomniany slot na karty microSD. Całość będzie działała na nowym TouchWizie i Androidzie 6.0.
 
źródło: sammobile

Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.