[CES] Huawei zaprezentował nowe modele smartwatcha! Są naprawdę eleganckie

Newsy

huawei-watch-editions-h1

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o nowym modelu Huawei Watch dla pań. Dziś natomiast na targach CES doczekał się on wreszcie oficjalnej prezentacji. Chiński producent naprawdę przyłożył się do pracy i patrząc na „damską” wersję Huawei Watch nie potrafię przestać się dziwić. Jest naprawdę ładny!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Huawei zaprezentowało na targach dwa modele. Jeden „Elegant”, drugi natomiast „Jewel”. Obydwa modele charakteryzują się skórzanym paskiem. Jest on znacznie cieńszy niż ten znajdujący się w podstawowej wersji smartwatcha. Co więcej, zarówno Elegant, jak i Jewel posiadają złote koperty. Nietrudno się domyślić, że ten drugi błyszczy jeszcze inkrustowanymi kamieniami.

 

Patrząc zatem na te zegarka, czy powiedzielibyście, że one napędzane są Snapdragonem 400, posiadają 4 GB pamięci wewnętrznej oraz 512 MB RAMu? Oprócz tego na pokładzie znajduje się bateria o pojemności 300 mAh. Trzeba przyznać, że technologia ubieralna z modelu na model staje się coraz bardziej uniwersalna.

 

Premiera pod koniec pierwsze kwartału br. Cena jak na razie nieznana.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x