Samsung fridge

 
To ciekawe zdjęcie przedstawia coś, co z pewnością jest duże. Produkt został zaprojektowany przez Samsunga. Jeśli uważaliście, że 6-calowe smartfony są ogromnych rozmiarów, to spójrzcie na to! Ale chwileczkę, czy to jest w ogóle smartfon?
 
Nie, ale przyznacie, że część „tego czegoś” tak wygląda. Jest to lodówka z gigantycznym dotykowym ekranem umieszczonym na niej. Dzięki niemu możemy sporządzać notatki, ustalać listę zakupów, czy chociażby ustalić temperaturę panującą w środku urządzenia. Ponadto umożliwia nam ono słuchać muzyki podczas obierania cebuli. Warto również dodać, że nie wiemy czy na pokładzie znajduje się system Android…Dowiemy się tego być może na CES.
 
Samsung
 
Spójrzmy jeszcze raz na panel dotykowy i zastanówmy się jaki smartfon on nam przypomina. Niektórzy wskazują na Motorolę DROID z lat 2009/2010. Jeżeli macie inne pomysły to zostawcie je w komentarzach.
 
źródło: androidpolice
Gigantyczna obniżka na Samsunga Galaxy S6 Edge!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.