Czy to gigantyczny smartfon, lodówka, a może zupełnie coś innego?

Newsy

Samsung fridge

 
To ciekawe zdjęcie przedstawia coś, co z pewnością jest duże. Produkt został zaprojektowany przez Samsunga. Jeśli uważaliście, że 6-calowe smartfony są ogromnych rozmiarów, to spójrzcie na to! Ale chwileczkę, czy to jest w ogóle smartfon?
 
Nie, ale przyznacie, że część „tego czegoś” tak wygląda. Jest to lodówka z gigantycznym dotykowym ekranem umieszczonym na niej. Dzięki niemu możemy sporządzać notatki, ustalać listę zakupów, czy chociażby ustalić temperaturę panującą w środku urządzenia. Ponadto umożliwia nam ono słuchać muzyki podczas obierania cebuli. Warto również dodać, że nie wiemy czy na pokładzie znajduje się system Android…Dowiemy się tego być może na CES.
 
Samsung
 
Spójrzmy jeszcze raz na panel dotykowy i zastanówmy się jaki smartfon on nam przypomina. Niektórzy wskazują na Motorolę DROID z lat 2009/2010. Jeżeli macie inne pomysły to zostawcie je w komentarzach.
 
źródło: androidpolice
Gigantyczna obniżka na Samsunga Galaxy S6 Edge!

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x