Dzwonienie z Huawei Watch już dostępne w wersji testowej

Newsy

Huawei-Watch11

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niektórzy użytkownicy smartwatchy z pewnością zdawali sobie sprawę, że już niebawem będą mogli skorzystać z wbudowanego w urządzenie głośnika do prowadzenia rozmów. Ten czas nadchodzi nieubłaganie, a pokazał to właśnie Huawei Watch, który wraz z najnowszą aktualizację zyskał taką możliwość.

 

Android 6.0.1 w wersji 1.4.0 (Android Wear) jak piszą użytkownicy Reddita – wreszcie daje możliwość prowadzenia rozmów prosto z nadgarstka. Huawei Watch miał sprzętowo taką możliwość, ale do tej pory oficjalnie nie było to możliwe. Zerknijcie jak sprawuje się to w praktyce, poniżej filmik:

 

 

Pamiętajmy jednak, że mamy tu do czynienia z systemem w wersji testowej, tak więc na oficjalne oprogramowanie z pewnością jeszcze poczekamy.

 

Źródło: reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x