Huawei P9 lada dzień może zostać zaprezentowany – razem z układem Kirin 950 i 6 GB RAM, a odmiana Max z 6,8-calowym wyświetlaczem

Łukasz Pająk Newsy 2016-01-03

huawei-p8-gold-comp-w782

 

Targi CES niedługo pochłoną swoją uwagą cały technologiczny świat. Mimo że tegoroczna edycja nie zapowiada się, aby obfitowała w rewolucyjne rozwiązania w kategorii urządzeń mobilnych to pojawiają się pogłoski, że chociażby Huawei ma szansę zaprezentować kolejną edycję swojego flagowego urządzenia.

 

Model P8 (widoczny powyżej) miał być niesamowity, a okazał się po prostu dobrym smartfonem, którego cena szybko została zweryfikowana. Jednak jego następca ma iść o krok dalej. Przede wszystkim pojawią się trzy odmiany: tradycyjna (5,2-cala), Lite (5-cali) i Max (6,8-cala). Ujawniona została również dokładna specyfikacja bazowego urządzenia, który ma zawierać najlepszy autorski układ w postaci Kirina 950. Okazuje się także, że może to być jeden z pierwszych smartfonów z 6 GB pamięci operacyjnej. Nie zabraknie również ulepszonego aparatu z matrycą 13 MPx. Oczywiście wszystko ma być zamknięte w metalowej obudowie. Niestety, ale to wszystko, co obecnie wiemy i tym samym możemy mieć wątpliwości czy Chińczykom faktycznie udało się ukryć tyle danych przed premierą, która ma mieć miejsce na dniach.

 

Jednak pamiętając, że pojawiają się plotki mówiące, że Snapdragon 820 może być dostępny na wyłączność przez pewien okres tylko dla Samsunga to premiera serii P9 na targach CES może się okazać bardzo dobrym zagraniem. W takim razie czekamy na konferencję Huawei.

 

 

źródło: Android Headlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x