Kolejny ciekawy patent Samsunga: projektor, hologramy, a to wszystko w łamanej obudowie

Łukasz Pająk Newsy 2016-01-02

samsung lamany wygiety foldable hologram projektor

 

Od kilku miesięcy słyszymy różne plotki na temat Samsunga, który chciałby stworzyć pierwszego na świecie, w pełni składanego smartfona, z jego wyświetlaczem na czele. Z dnia na dzień ta informacja staje się coraz bardziej prawdziwa – głównie za sprawą różnych patentów, które pojawiają się w Sieci.

 

Nie inaczej jest i tym razem. Koreańczycy w urzędzie patentowym chowają wiele ciekawych rozwiązań, które – niestety – głównie trzymają dla siebie, ale tym razem może być inaczej. Skoro co chwilę słyszymy coś nowego na temat nowego typu smartfonu toteż następujący patent może mieć znaczenie. Widoczna na początku newsa grafika to właśnie część wspomnianego patentu, w którym znajdziemy chociażby projektor. Nie jest to największe odkrycie na rynku mobilnym, ale hologramy już tak. Możliwość oglądania prezentowanego obrazu w 3D w powietrzu z pewnością nie jest standardem. Samsung w tym celu chce wykorzystać interferencję światła

 

Tym samym składany smartfon od Koreańczyków prezentuje się coraz ciekawiej. Miejmy nadzieję, że Samsung nie zostawi kolejnego patentu dla siebie i w końcu rynek mobilny stanie się ciekawszy za sprawą prawdziwych innowacyjnych rozwiązań.

 

 

źródło: AndroidHeadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x