lightning_returns_final_fantasy_xiii-wide

Fani gier z gatunki jRPG słysząc o Square Enix widzą przed oczami jedno – całą serię Final Fantasy. Ten japoński cykl jest już z nami od wielu, wielu lat, a to oznacza, że przez ten czas nie tylko sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy, trafiła do Księgi Rekordow Guinnessa, ale również skradła serca graczy na całym świecie, na niemalże każdej dostępnej platformie. I tak samo z pewnością zrobi kolejna część.

 

Square Enix ostro walczy, by przeportować każdą część Final Fantasy na Androida. W Sklepie Play znajdziemy już naprawdę sporo tytułów z tej serii i myślę, że fani mają je już ograne. Dlatego też z wielką przyjemnością informuję, że w 2016 roku pojawi się kolejna część na systemach mobilnych.

 

Final Fantasy IX jest uważana za jedną z najlepszych części w całej serii, dlatego też odpowiedzialność jaka spoczywa na deweloperze jest ogromna. Niestety data premiery, jak i ilość wprowadzonych zmian do rozgrywki nie jest jeszcze znana. Możemy jednak oczekiwać poprawionej grafiki oraz płynniejszych animacji. Sam Square Enix obiecuje grafikę w wysokiej rozdzielczości, osiągnięcia, auto-save oraz „high speed mode”.

 

 

Zwiastun jaki możemy zobaczyć jest bardzo obiecujący. Final Fantasy od zawsze kipiało klimatem. Myślę, że przy tak ważnej odsłonie gra zostanie dopięta na ostatni guzik. Pozostaje zatem czekać na więcej informacji, które sukcesywnie będą się pojawiać. A czas oczekiwania możecie umilić sobie zagrywaniem w poprzednie części FF. Wystarczy, że klikniecie tutaj.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.