google-play-icon-closeup

 

Wysyp świątecznych ofert na gry i aplikacje w Google Play zaskoczył nawet największych przeciwników cyfrowej dystrybucji. Koncern z Mountain View we współpracy z deweloperami i wydawcami przygotował w sklepie Play przeceny niemal 100 gier i programów. Niektóre pozycje przeceniono nawet o 90% względem cen sprzed akcji – jak choćby jedną z najciekawszych gier mobilnych: Hitman: Sniper. Przypominamy o tej promocji, ponieważ do jej zakończenia pozostało już raptem kilka godzin. Promocyjną ofertę poszerzano o kolejne tytuły kilkukrotnie w ciągu ostatnich trzech tygodni. Listy gier i aplikacji znajdziecie w naszych poprzednich wpisach: 1, 2, 3, 4.

 

Nadal aktywne są także promocje w sklepie Amazon AppStore. Niewykluczone, że także oferta w sklepie Galaxy Apps na urządzeniach Samsunga wciąż jest aktualna.

 

Oczywiście wydawcy mogą na własną rękę przedłużyć akcję na swoje programy i gry na jeszcze jakiś czas, nie mniej jeśli wciąż nie kupiliście jakiejś gry czy programu to nie zwlekajcie bo jutro może być już za późno.

 

Źródło: własne

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg