android nowy rok

 

Każdy zdaje sobie z tego sprawę, że za kilka godzin stanie się starszy o rok, będzie planował kolejne 12 miesięcy i tak właśnie oto dzisiaj będziemy się żegnać z mijającym, 2015 rokiem. Czy był udany to każdy zapewne oceni sam w sobie, a tymczasem chcielibyśmy podziękować Wam za to, że jesteście z nami, pokazujecie nam nasze błędy (na różne sposoby), a przede wszystkim za to, że można z Wami fajnie podyskutować.

 

W kwestii życzeń najchętniej powtórzyłbym po Jędrzeju, który zrobił to w sposób humorystyczny i adekwatny do tematyki portalu. Niemniej jednak na ten nadchodzący, 2016 rok chcielibyśmy całą ekipą życzyć Wam przede wszystkim spełnienia marzeń, dotrzymania obietnic noworocznych, ale także wyrozumiałości do naszych tekstów czy też producentów urządzeń mobilnych. Chcemy również, abyście w nadchodzącym roku zostali posiadaczami swoich wymarzonych smartfonów, tabletów, smartwatchy i wszystkiego, co tylko korzysta z Androida. Na koniec18, znowu nieco tradycyjnie, życzymy Wam i sobie, abyśmy za rok mogli spotkać się w takim samym gronie, a nawet większym.

 

Również zapewniamy, że nadchodzące 12 miesięcy będą dla nas bardzo znaczące, gdyż szykuje się wiele zmian, o których będziemy informować na bieżąco! Tymczasem jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia za rok!

 

Ekipa Android.com.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.