Kolejny producent zainteresowany procesorem Exynos od Samsunga?

Newsy

ExynosProcessorLogo-1200-80

 
Exynos 7420 był jednym z lepszych procesorów 2015 roku. Mogliśmy go zobaczyć np. w Galaxy S6 czy Meizu Pro 5. Samsung od jakiegoś czasu pracuje nad chipsetami na rok 2016. Do tej pory wyciekły: Exynos 8890, którego prawdopodobnie zobaczymy w modelu Galaxy S7 oraz Exynos 8870. Ten ostatni zostanie sprzedany także innym producentom w tym np. Meizu. Plotki wskazują na to, że Meizu Pro 6 zostanie wyposażony właśnie w wersję 8870 (zobaczcie TUTAJ). Okazuje się, że chyba nie tylko ten smartfon doświadczy technologii od Samsunga.
 
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że być może także Lenovo skorzysta ze wspomnianego chipsetu. Póki co nie wiadomo w jakim dokładnie smartfonie zostanie zainstalowany podzespół. Lenovo obecnie skupia się na rynkach azjatyckich. Jednak wykorzystanie Exynosa może być próbą wejścia spółki na obszar europejski.
 
źródło: phonearena
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x