Huaweiu8300

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]
Chińczycy z firmy Huawei, przedstawili cztery nowe telefony w swojej ofercie. Jak widać na zdjęciach różnią się, w szczególności kolorami od tego, co do tej pory przedstawiali nam producenci.
Pierwszy od góry model U8300 jest kierowany do najmłodszego pokolenia androidowych maniaków. Nie  podoba się kolor – do wyboru dwa inne; jaskrawo zielony i purpurowy.

Huawei-U8100

Model nr 2. Różowy U8100, model wprowadzający do świata Androida. 2.8 calowy dotykowy ekran QVGA, 0.3MP frontowa kamera i 3.2 MP aparat z tyłu. WiFi, Bluetooth i nic więcej godnego uwagi.

Huawei-U8110

U8110 to kolejny model. Bardziej świecący i mniej krzykliwy od wczesniejszego modelu U8100. Reszta (czyt. specyfikacja) taka sama czyli bez specjalnego zachwytu.

Huawei-U8800

I wreszcie na koniec, to co najlepsze. Model U8800. Android 2.1, radio HSPA+ i ekran dotykowy 3.8 cala.
Bartosz Korman