LG Polska oficjalnie aktualizuje G3 do Androida 6.0 Marshmallow!

Łukasz Pająk Newsy 2015-12-30

lg-g3-marshamllow

 

LG stara się w tym roku jak tylko może, aby jak najszybciej aktualizować swoje smartfony. G4 jest jednym z pierwszych urządzeń mobilnych, które otrzymały nowe oprogramowanie w postaci Androida 6.0 Marshmallow. Teraz przyszła pora na kolejne urządzenie i tym samym konkurencja zostaje w tyle.

 

Jedynie Motorola oraz HTC mogą pochwalić się podobnym tempem aktualizacji swoich smartfonów. Amerykański producent zaktualizował już więcej modeli, ale w przypadku obydwu firm jest jeden problem – Marshmallow dostępny jest tylko na określonych rynkach. Pod tym względem o wiele lepiej wypada LG, które właśnie poinformowało na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, że G3 w Polsce również może pochwalić się nowym oprogramowaniem:

 

 

Oczywiście warunkiem, że otrzymacie aktualizację jest pochodzenie Waszego egzemplarza. Musi on być bez brandingu, a także z polskiej dystrybucji. Modele pochodzące zza granicy, a tym bardziej od operatora jeszcze poczekają na Androida 6.0 Marshmallow.

 

Jednak użytkownicy G4 narzekają, że ich smartfony po aktualizacji działają gorzej niż na Lollipopie. Miejmy nadzieję, że w przypadku zeszłorocznego flagowego modelu sytuacja będzie wyglądać inaczej. W takim razie dajcie znać w komentarzach jak Wam podoba się nowe oprogramowanie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x