ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oppo Find 9 zabłyśnie naprawdę jasno. 6 GB RAM na pokładzie?

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
Oppo-Find-9-leak_1-1600x874

Trzeba przyznać, że rok 2015 to lekka stagnacja ze strony Oppo. Mieliśmy niby urządzenia celujące w wyższą półkę sprzętową jak i te mierzące nieco niżej, ale brak tu było czegoś naprawdę konkretnego. Kolejne plotki o Oppo Find 9 nie okazały się prawdą, a smartfon był cały czas owiany tajemnicą. Dziś dla odmiany o tym urządzeniu zaczęło huczeć, i jest to w sumie uzasadnione.

Oprócz zdjęć z platformy Weibo dowiedzieliśmy się również co nieco o specyfikacji Oppo Find 9. I tutaj zaczyna się zabawa. Według napływających z Chin informacji, Find 9 może zostać wypuszczony na rynek z procesorem Qualcomm Snapdragon 820, którego wspomagać będzie.. 6GB RAM! Trzeba przyznać, brzmi kosmicznie – ale czy komuś tyle potrzebne? To jednak nie wszystko. Oppo Find 9 ma zaoferować użytkownikowi wsparcie dualSIM, technologię szybkiego ładowania od Oppo oraz port USB typu C.

Oppo-Find-9-leak_2

Niestety nie wiemy czy obrazki prezentujące Find 9 są rzeczywiście prawdziwe, ale trzeba przyznać, że prezentuje się to bardzo elegancko.

Jeśli jednak powyższe informacje się potwierdzą, to spodziewajcie się w najbliższym czasie nowych przecieków. Tak czy inaczej, czyżby to był kandydat na smartfona roku 2016? Oby Oppo nie popełniło tych błędów co OnePlus w drugim ze swoich flagowców.

Źródło: androidheadlines

Sprawdź najnowsze wpisy