samsung galaxy s7 koncep video wideo film

 

O nadchodzących flagowych modelach Samsunga wiemy już tak dużo, że tylko czekamy na oficjalną premierę, aby przekonać się czy Koreańczykom nie udało się czasem czegoś ukryć. Być może jedną z takich rzeczy miał być skaner tęczówek, o którym pisaliśmy, ale zbierzmy wszystko w całość.

 

Jeden z grafików postanowił połączyć wszystkie doniesienia, grafiki, a także domysły w jedno spójne urządzenie. Tak oto powstał następujący film pokazujący jak ma wyglądać Galaxy S7:

 

 

Ciekawa prezentacja, prawda? W takim razie brakuje jeszcze odmiany Edge, która wbrew pozorom cieszy się zdecydowanie większym powodzeniem niż tradycyjna wersja. To właśnie ten film pojawił się wczoraj w Sieci:

 

 

Kolejne intrygujące przedstawienie smartfonu, który tak naprawdę jeszcze nie istnieje, ale zapewne nie będzie się znacząco różnił od tego, co mogliście zobaczyć powyżej.

 

W takim razie, znając już niemalże wszystko, co Wam najbardziej może przeszkadzać w nadchodzącym wydaniu wielu flagowych urządzeń od Samsunga? Niestety, slot na karty MicroSD wciąż nie został w dobitny sposób potwierdzony.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.