Images-of-the-Google-Glass-Enterprise-Edition-and-the-FCC-label-that-will-be-affixed-on-the-wearable.jpg

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Pamiętacie jak w lipcu dowiedzieliśmy się, że gigant z Mountain View planuje wprowadzić do obiegu nową wersję swoich Google Glass? „Enterprise” – czyli wersja Google Glass skierowana głównie do odbiorców biznesowych i producentów cały czas była owiana tajemnicą. Wiedzieliśmy jedynie, że oprócz designu zmieni się tutaj również zastosowany procesor oraz wydłużona zostanie praca na baterii. Z tajemnicy jednak nici – do sieci wyciekły zdjęcia z Federalnej Komisji Łączności, na których widzimy urządzenie w pełnej krasie.

 

Na razie to tylko plotki, ale bardzo prawdopodobne jest, że wersja „Enterprise” Google Glass uraczy nas również większym wyświetlaczem oraz zmieniony zostanie przycisk zasilania. Edycja „Enterprise” ma być również wodoodporna. Zdjęcia nowych Google Glass możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Według źródeł ta wersja jednak nie będzie dostępna globalnie, a Google ograniczy jej sprzedaż do firm i korporacji, tak więc zwykły śmiertelnik może mieć problem z ich zdobyciem.

 

Źródło: Engadget German, GSMarena, Phonearena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.