sony xperia c5 ultra oficjalnie fdsklsdfkl

Producenci lubią zainstalować na Androida swoje własne programy. Czasami jesteśmy źli, gdyż nie możemy ich usunąć, a jesteśmy pewni, że z nich nie skorzystamy. Czasami jednak okazują się one całkiem niezłe. I właśnie takie są te od Sony. Nie myślcie jednak, że potrzebuje do tego sprzętu Xperia. Te aplikacje odpalicie również u siebie.

 

Aplikacje udostępnione przez Sony są darmowe i wszystkie znajdziecie w Sklepie Play. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

 

Audio Recorder – schludny design, intuicyjna obsługa, to po prostu dyktafon. Nagramy nim pliki w formacie .wav, które następnie bez problemu będziemy mogli edytować. Możliwy jest wybór jakości nagrania oraz nawet sparowanie z zewnętrznym mikrofonem.

 

Sketch – szkicownik, w którym mamy szansę wykazać się kreatywnością i stworzyć kompletne dzieło od zera bądź zabawić się w modyfikację istniejącego. Mnogość pędzli, ołówki, naklejek do wyboru. Swoje prace możemy udostępnić online, a nawet zaprosić znajomych do współpracy.

 

TrackID – konkurent popularnego Shazama. Rozpoznaje utwory w ponad 60 językach, pozwala na oglądanie wideo oraz wyświetla biografię artyst. TrackID może zostać połączone z Spotify, by dodawać nowopoznane utwory do naszej listy.

 

[email protected] – dzięki tej aplikacji możemy mieć swój udział w znalezieniu leku na raka czy Alzheimera. Polega on ona udostępnianiu naukowcom mocy obliczeniowej naszego smartfona, kiedy go akurat nie używamy (musi być on w pełni naładowania, połączony z siecią Wi-Fi i podłączony na ładowarki).

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.