ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung też potrafi wycenić smartfona na 100 dolarów

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
j1-samsung

Pierwszą wersję Samsunga Galaxy J ujrzeliśmy na początku tego roku, w styczniu. Od pewnego czasu mówi się jednak o jego ulepszonej wersji. Do Sieci trafiło zdjęcie oraz parametry techniczne zbliżającego się dziecka Samsunga. Sprawdźmy zatem na co tym razem stać koreańskiego producenta.

Samsung Galaxy J1 w wersji 2016 to bez wątpienia smartfon dla niewymagających. Cechuje go 4,5 calowy wyświetlacz(poprzednia wersja posiadała 4,3 cala) o bardzo niskiej rodzielczości – 480 x 800 pikseli. Sercem urządzenia jest Exynos 3457 wspierany przezukład graficzny Mali-T720 oraz 1 GB RAM. Wewnętrzna pamięć oferuje 4 GB przestrzeni, a zastosowane aparaty charakteryzują się 5 oraz 2 megapikselową matrycą.

Leaked-image-of-the-device

Galaxy J1 (2016) działać będzie na Androidze Lollipop w wersji 5.1.1. Po samych parametrach widać już, że to mocny budżetowiec. Co zaskakuje jednak, mimo iż produkcji Samsunga, kosztuje niewiele. Został wyceniony na okolice 100 dolarów. Trzeba przyznać, że to niska kwota patrząc na pozostałą ofertę producenta. Ale czy się przyjmie? Podejrzewam, że wyłącznie jako „drugi” telefon.

Are-these-the-specs-of-the-Samsung-Galaxy-J1-2016

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy