j1-samsung

Pierwszą wersję Samsunga Galaxy J ujrzeliśmy na początku tego roku, w styczniu. Od pewnego czasu mówi się jednak o jego ulepszonej wersji. Do Sieci trafiło zdjęcie oraz parametry techniczne zbliżającego się dziecka Samsunga. Sprawdźmy zatem na co tym razem stać koreańskiego producenta.

 

Samsung Galaxy J1 w wersji 2016 to bez wątpienia smartfon dla niewymagających. Cechuje go 4,5 calowy wyświetlacz(poprzednia wersja posiadała 4,3 cala) o bardzo niskiej rodzielczości – 480 x 800 pikseli. Sercem urządzenia jest Exynos 3457 wspierany przezukład graficzny Mali-T720 oraz 1 GB RAM. Wewnętrzna pamięć oferuje 4 GB przestrzeni, a zastosowane aparaty charakteryzują się 5 oraz 2 megapikselową matrycą.

 

Leaked-image-of-the-device

 

Galaxy J1 (2016) działać będzie na Androidze Lollipop w wersji 5.1.1. Po samych parametrach widać już, że to mocny budżetowiec. Co zaskakuje jednak, mimo iż produkcji Samsunga, kosztuje niewiele. Został wyceniony na okolice 100 dolarów. Trzeba przyznać, że to niska kwota patrząc na pozostałą ofertę producenta. Ale czy się przyjmie? Podejrzewam, że wyłącznie jako „drugi” telefon.

 

Are-these-the-specs-of-the-Samsung-Galaxy-J1-2016

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.