Android Marshmallow dla Xiaomi Mi4, Mi3, Mi Note w finalnej fazie testów

Newsy

AH-Xiaomi-Logo-1.4

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W pierwszym tygodniu grudnia dowiedzieliśmy się, że Android 6.0 Marshmallow dla Xiaomi Mi4 oraz całej serii Mi Note pojawi się, i to już w najbliższych tygodniach. Pisaliśmy dla Was o tym TUTAJ. Teraz zostaliśmy poinformowani, że aktualizacja jest już w finalnej fazie testów, więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już za kilka dni aktualizacja może zadebiutować na pierwszych urządzeniach. Warto również dodać, że Android Marshmallow na pewno pojawi się na Mi3!

 

Całą wiedzę zawdzięczamy  chińskiemu serwisowi Weibo, na którym ta informacja się pojawiła. Dostaliśmy również na potwierdzenie zdjęcie, gdzie widać wagę aktualizacji – 518MB. Widzimy też MIUI 7, co akurat nie jest żadnym zaskoczeniem.

 

xiaomi-smartphones-android-marshmallow-update

 

Trzeba oczywiście dodać, że aktualizacja pierw zadebiutuje w formie „bety”, więc można spodziewać się wielu błędów. Na wersję ostateczną będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

Źródło: mobipicker


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x