Forever Entertainment

 
Forever Entertainment S.A. funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Jest to młoda, lecz niezwykle dynamiczna spółka, Od stycznia 2011 roku notowana na rynku NewConnect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.
 
Przypomnijmy, że firma skupia się w dużej mierze na grach mobilnych. Jest ona twórcą między innymi tytułów o Misiu Uszatku:
 

Ale także innych nie mniej ciekawych:
 

Sparkle 0
 
Na konferencji prasowej, która miała miejsce o godzinie 12:00 w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, spółka przedstawiła swoje plany na rok 2016. Oto najważniejsze informacje dotyczące urządzeń mobilnych:
 

  • 14 stycznia 2016 będzie miała miejsce premiera gry „Sinless” na iOS (Apple App Store), Android (Google Play)
  • W pierwszym kwartale 2016 zostanie wydany prequel gry Sparkle 2: Evo – Sparkle 0 (tytuł roboczy, screen powyżej)
  • Sand is the Soul – to kolejna produkcja MGP Studios, której premiera planowana jest na rok 2016. FE zajmie się wydaniem i dystrybucją gry na PC, MAC, iOS i Android
  • Na rok 2016 spółka planuje wydać jeszcze inne gry mobilne, jednak na tę chwilę, jakiekolwiek szczegóły stanowią tajemnicę

 
Hollow
 
Ponadto warto dodać, że firma szykuje dużą produkcję FPS o nazwie Hollow, która pojawi się na przełomie 2016/2017 roku, ale będzie dostępna w pierwszej kolejności na PC, a potem na konsole (zrzut ekranu powyżej).
 
źródło: własne, forever entertainment

artykuł NIE jest sponsorowany
Totalna obniżka ceny LG G4!
 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.