honor 7 marshmallow

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Huawei Honor 7, który zadebiutował na rynku w lipcu tego roku właśnie otrzymuje aktualizację do najnowszego Androida 6.0 Marshmallow. Aktualizacja w formie OTA już zagościła na pierwszych urządzeniach, ale co ciekawe – użytkownicy Huawei Honor 7 pierw się muszą po nią zarejestrować.

 

Rejestracja polega na podaniu swojego numeru IMEI oraz dokładnej wersji systemu. W pierwszej kolejności aktualizacja pojawi się w Indiach, a w późniejszym terminie zadebiutuje na terenie innych państw.

 

Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Marshmallow pojawił się na  Honor 7. W zeszłym tygodniu angielscy posiadacze tego modelu Huawei’a mogli wytestować Marshmallow na swoich urządzeniach w wersji beta. Teraz mówimy jednak już o wersji oficjalnej.

 

Źródło: gsmarena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.