Xiaomi mi5

Dopiero co informowaliśmy Was dzisiaj o nowych renderach Xiaomi Mi 5, a teraz nadarza się przyjemność przedstawienia modelu w akcji. Do Sieci bowiem trafiło wideo, które pokazuje jak nadchodzący flagowiec Xiaomi radzi sobie z systemem i aplikacjami.

 

Specyfikację techniczną możecie przeczytać w tym wpisie, przypomnę tylko o Snadpragonie 820 i kilku wariantach kolorystycznych, które przy odpowiednio zaprojektowanej bryle prezentują się rewelacyjnie, każdy z osobna. Tym razem naszym oczom ukażą się ruchome obrazy. Na tym krótkim filmie możemy zobaczyć białą wersję Xiaomi Mi 5 umieszczoną w stylowym, drewnianym docku. Smartfon został pokazany w akcji oraz zaprezentowano jego przeglądarkę internetową.

 

 

 

Niestety wideo nie trwa długo, lecz dzięki niemu możemy się upewnić, że to co widzimy na renderach jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Mi 5 wygląda bardzo schludnie, cienkie, zaokrąglone krawędzie ekranu, mała przestrzeń pod nim, zagospodarowana przez przycisk fizyczny oraz minimalistyczna góra. To wszystko sprawia, że za cenę, o której się mówi – 309 dolarów – dostajemy model wysokiej klasy.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.