ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC oficjalnie aktualizuje One M9 i A9 – Marshmallow zawitał na flagowym smartfonie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc one m9 a9 marshmallow android 6.0 6.0.1

W zeszłym rok HTC dało wiele zapewnień odnośnie aktualizacji swoich smartfonów do ówczesnego, najnowszego systemu w postaci Androida 5.0 Lollipop. Niestety, Tajwańczyków można pochwalić jedynie za to, że wtedy przeprosili za opóźnienia. Jednak w tym roku jest zupełnie inaczej.

Tak oto dzisiaj dwa smartfony mogą pochwalić się nowszym oprogramowaniem. Na początek One A9, który na rynku już pojawił się z Marshmallow, a dzisiaj został zaktualizowany do Androida 6.0.1, a więc dostał najnowsze poprawki od Google. Drugim usprawnionym modelem jest flagowy One M9, który – bądź, co bądź – nie może pochwalić się dobrymi opiniami. Jednak być może tę sytuację poprawi właśnie Marshmallow, który wylądował na tym smartfonie. Tym razem jest to Android 6.0, co trochę dziwi, gdyż HTC zapowiadało, że będzie wykorzystywało tylko najnowsze systemy od Google. Niemniej jednak jest to oficjalna informacja i wszystkie urządzenia bez brandingu powinny zostać zaktualizowane w ciągu 24 godzin. Tak przynajmniej zapowiada wiceprezydent firmy:

W takim razie nie pozostaje nic innego jak chwytać za telefon i sprawdzać czy Wasz konkretny egzemplarz dostał już możliwość korzystania z Marshmallow. Na koniec przypominam, że One M8 już może pochwalić się tym systemem.

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy