ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Galaxy S6 Mini spotkany w sklepie – czyżby Samsungowi się odmieniło?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6

Samsung jeszcze rok temu kojarzył się z plastikiem jak i milionem różnych odmian tego samego urządzenia pod innymi nazwami z delikatnymi zmianami w specyfikacji. Jednak wersje „Mini” były standardem, a w tym roku nie ma już tworzyw sztucznych, a także tego dopisku. Jednak czy aby na pewno?

Koreańczycy podczas prezentacji nowej generacji serii Galaxy A oficjalnie używało zwrotu „A jest nowym Mini”. Tym samym utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Samsung poszedł po rozum do głowy i nie ujrzymy Galaxy S6 Mini. Jednak w sklepie internetowym LetsTango.com pojawił się smartfon tak właśnie nazwany. Także poznaliśmy jego specyfikacje, która zawiera 4,6-calowy wyświetlacz 720p, 6-rdzeniowy procesor (1,8 GHz), 2 GB RAM, 16 GB wbudowanej pamięci, aparaty 15 MPx i 5 MPx, a także certyfikowany czytnik linii papilarnych pozwalający na weryfikację płatności zbliżeniowych. Wszystkim zarządza Android 5.1 Lollipop.

Według mnie jest to fałszywa informacja i chciałbym Was po prostu przed nią przestrzec, żebyście nie liczyli na pojawienie się na rynku Galaxy S6 Mini. Mimo wszystko, zainteresowalibyście zakupem tego urządzenia?

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy