ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Jak BlackBerry zbudowało model Priv? To tutaj może skrywać się wysoka cena

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
blackberry priv budowa obudowa wykonanie

Dzisiejszego poranka mogliście zobaczyć jakie zdjęcia robi BlackBerry Priv, a więc pierwszy w historii smartfon tej firmy, który porzucił autorską platformę na rzecz Androida i tym samym przypomniał fanom „Robocika” o fizycznej klawiaturze QWERTY. Jednak za co tak naprawdę płacimy?

Być może za wykonanie? Kanadyjczycy postanowili nagrać film, a raczej stworzyć animację, która pokazuje jak wygląda Priv od środka i tym samym możemy zwrócić uwagę na dopracowanie szczegółów czy też na ilość elementów. W takim razie zapraszam do oglądania tego krótkiego nagrania:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rsvAI_CR6So[/youtube]

Tym razem podam Wam cenę tytułowego smartfonu. Wynosi ona około 3900 złotych, co sprawia, że Priv nie ma bezpośredniej konkurencji. W takim razie za co płacimy? Za wykonanie, dopracowanie szczegółów, bezpieczeństwo (którym chwali się BlackBerry), fizyczną klawiaturę QWERTY i jeszcze więcej.

Jenak czy warto? Z pewnością przy pierwszej możliwej okazji postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, gdyż smartfon mnie bardzo zainteresował. Pytanie, czy kogoś jeszcze intryguje BlackBerry Priv?

Sprawdź najnowsze wpisy