[Film] Nexus 6P vs iPhone 6S Plus vs Lumia 950 XL – który z nich jest najszybszy?

Newsy

iphone 6s plus apple huawei nexus 6p nokia microsoft lumia 950 xl

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Porównywanie platform wbrew pozorom ma ogromny sens, gdyż konsument, który nie ma upodobań, co do jednego systemu będzie porównywał poszczególne aspekty każdej z dostępnych możliwości. Tym samym zobaczmy, która platforma jest najszybsza przy bezpośrednim porównaniu topowych urządzeń.

 

Tak oto na polu bitwy stają: Huawei Nexus 6P, Apple iPhone 6S Plus oraz Microsoft Lumia 950 XL. Każdy z najnowszym dostępnym systemem będą pojedynkować się w wyścigu na dwa okrążenia. Oczywiście zasady są proste, czyli kto pierwszy uruchomi dane aplikacje. W takim razie zapraszam do oglądania:

 

 

Apple, a później przepaść. Tak można określić to porównanie, ale mimo wszystko ciekawie wyglądała walka Androida z Windows 10 Mobile, gdy pozycje co chwilę się zmieniały. Niemniej jednak iPhone pokazał klasę i jeśli ktoś lubi często przeskakiwać pomiędzy aplikacjami to powinien wybrać iOS – tak, pamiętam, że to portal o Androidzie.

 

Zapewne zastanawiacie się, czemu do testu został wybrany Nexus 6P, a nie chociażby Samsung Galaxy Note 5 czy też S6 Edge+? Z dwóch, a nawet trzech powodów. Po pierwsze Nexus ma najnowszy system, który dodatkowo jest pozbawiony dodatków i różnych zapychaczy, a także pamiętajcie, że Koreańczycy namieszali w multitaskingu i zeszłoroczny Nexus 6 jest szybszy od wymienionych propozycji.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x