kimoji

 
Dla niewtajemniczonych na wstępie przypomnę, że Kim Kardashian jest znaną na świece celebrytką, która zasłynęła z nagrań dla dorosłych, jakie możemy znaleźć w Internecie. Trudno powiedzieć jaki ma talent, poza tym, który pokazała we wspomnianych filmach. Nie przypuszczałem, że nadejdzie taki dzień, kiedy w sklepie z aplikacjami pojawi się aplikacja z jej emotami.
 
Niestety stało się. Co zawiera pakiet KIMOJI? Do wyboru mamy specjalne emotikony „wymyślone” przez „gwiazdę”. Znajdziemy tutaj piersi, pupy, piktograficzne ciało celebrytki, stroje kąpielowe i inne dziwne grafiki. Nie rozumiem, czemu ma służyć aplikacja. Według pomysłodawczyni, możemy wcielić się dzięki niej w samą Kim i poczuć się jak ona. Niestety, podobno siostry „gwiazdy” pracują już nad swoimi wersjami programu…
 
Kimoji
 
Warto dodać, że aplikacja na jakiś czas zablokowała App Store! Całe szczęście póki co, dostępna jest ona tylko dla użytkowników iOSa. Miejmy nadzieję, że nigdy nie dotrze ona do Google Play.
 
Na końcu chciałbym przeprosić fanów Kim Kardashian…
 
źródło: appstore, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.