ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dxomark ocenia: BlackBerry Priv ma jeden z najlepszych aparatów na rynku, niczym iPhone 6s

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
blackberry priv aparat

BlackBerry miało ciężki orzech do zgryzienia. Niegdyś była to marka, która ewidentnie kojarzyła się z biznesem i była ceniona na każdym kroku. Niestety, ale zastój w rozwoju spowodował, że Apple oraz Google zawładnęli rynkiem i taki rozwój musiał skończyć się porzuceniem autorskiej platformy na rzecz Androida.

Od modelu Priv wymaga się wiele – szczególnie jeśli spojrzymy na jego cenę. Pierwsze recenzje już pokazują, że jest to świetny smartfon, ale co z jego aparatem? Niegdyś użytkownicy BlackBerry nie zwracali uwagi na ten element, ale jednak Android wymaga również multimediów. Jeden z najbardziej szanowanych portali zajmujących się testowaniem aparatów m.in. w urządzeniach mobilnych wziął pod lupę zdjęcia i nagrania z modelu Priv. Werdykt? BlackBerry stworzyło jeden z najlepszych aparatów na rynku. Tyle samo punktów, co Priv osiągnęły takie modele jak iPhone 6s, zeszłoroczne smartfony od Apple, a także Xperia Z3+. Szczegóły testu znajdziecie na stronie Dxomark: Klik!

W takim razie wielkie brawa dla Kanadyjczyków, ale mimo wszystko jeszcze przydałoby się trochę opuścić cenę swojego pierwszego smartfonu z Androidem. Niemniej jednak liczycie, że BlackBerry uda się na poważnie zaistnieć na tym rynku?

Sprawdź najnowsze wpisy