Motorola również ma prezent na święta dla Was – Moto G z Marshmallow

Łukasz Pająk Newsy 2015-12-24

motorola moto g 2015 marshmallow android 6.0

 

Jednym z najlepszych urządzeń w portfolio Motoroli jest budżetowe Moto G. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych smartfonów pod względem stosunku jakości do ceny. Oczywiście można się kłócić, że w Polsce sytuacja wygląda nieco inaczej, ale z pewnością użytkownicy najnowszej odsłony tego modelu mogą się cieszyć z najnowszej aktualizacji.

 

Pamiętając, że są dostępne dwie wersje Moto G (2015), od razu spieszę z wyjaśnieniem, że Motorola postanowiła na początku zaktualizować lepiej wyposażoną odmianę, z 2 GB pamięci operacyjnej. Na samym wstępie obywatele Stanów Zjednoczonych i Kanady mogą cieszyć się z najnowszej odsłony Androida, ale według zapowiedzi Amerykanów, pozostali użytkownicy w krótkim czasie również powinni ujrzeć odpowiedni komunikat. Niestety, w Polsce dostępna jest głównie słabsza wersja Moto G, ale ta także na dniach powinna otrzymać Androida 6.0 Marshmallow.

 

Tym samym Motorola po raz kolejny potwierdza, że aktualizacje to mocna strona firmy, gdyż już wiele modeli może cieszyć się najnowszym systemem od Google. Taki stan rzeczy wynika głównie z faktu, że Amerykanie niewiele zmieniają w oprogramowaniu toteż optymalizacja wszystkich dodatkowych funkcji nie trwa równie długo, co w przypadku Samsunga i TouchWiza.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x