samsung galaxy s7 plus etui case 4131223

 

Święta rozpoczęte, wszyscy zapewne powoli siadają już do wigilijnych stołów, ale Internet nie śpi i jego użytkownicy dzielą się swoimi odkryciami, które producenci woleli zachować dla siebie jako tajemnice do momentu premiery. Tak oto jeszcze w tym roku możemy utwierdzić się w przekonaniu, co do designu mobilnych urządzeń Samsunga na nadchodzący rok.

 

Galaxy S6 był rewolucyjny pod kątem wyglądu jak i zastosowanych materiałów w koreańskiej stajni toteż nikogo nie powinien dziwić fakt, że większość zaprezentowanych później urządzeń nawiązywały do flagowego modelu. W przypadku nadchodzącej generacji nie ujrzymy już wielkich zmian, a utwierdziliśmy się w tym przekonaniu dzięki kolejnemu przeciekowi, tym razem pochodzącemu od producentów etui, którzy ujawnili swoje produkt, a przy okazji też poznaliśmy design Galaxy S7:

 

 

Największa zmiana? Mniej zaokrąglony fizyczny klawisz home – ucieczka od Apple? Oczywiście powyżej też możecie ujrzeć Galaxy S7 Plus z większym wyświetlaczem. Inne różnice w stosunku do Galaxy S6? Przesunięty przedni aparat, co może z początku sprawiać problemy z odpowiednim ustawieniem jeśli Samsung też dokładnie nie przemyślał.

 

W takim razie Samsung niczym Apple zapewne co dwa lata robił większe zmiany w wyglądzie swoich urządzeń. Czy to dobra wiadomość? Oceńcie sami.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.