Darmowe motywy od SwiftKey na święta!

Jędrzej Markiewicz Aplikacje 2015-12-23

swiftkey-promocja-na-święta

Jeżeli jesteście posiadaczami jednej z najlepszych, w moim odczuciu, klawiatur dotykowych na Androida, to mam dla Was dobrą informację. Z okazji świąt firma przygotowała świąteczną promocję i przeceniła wszystkie motywy o 50%, a wszystkie pakiety o 70%. Dodatkowo, pojawił się darmowy pakiet świąteczny. Jeżeli więc zastanawialiście się, czy warto wydać parę złotych na oryginalny wygląd swojej klawiatury, myślę, że teraz jest ku temu najlepszy czas.

 

swiftkey-promocja-na-święta-2

 

Firma przeszła głęboką przemianę, od płatnej aplikacji, po darmową wersję dostępną dla wszystkich ale z płatnymi motywami, co w moim odczuciu wyszło im na dobre. Dziś możemy cieszyć się bezpłatną wersją naprawdę rozbudowanej klawiatury i zapłacić za skórkę, tylko jeżeli mamy na to ochotę.  Do wyboru mamy naprawdę szeroką gamę klawiatur, różniących się efektami, animacjami, czy tematyką.

 

For-press-Frozen-landscape-2

 

Jeżeli więc jeszcze nie masz klawiatury Swiftkey, a chciałbyś korzystać z funkcji Flow, autouzupełniania i autokorekty, uczenia się aplikacji na postawie tego jak piszemy, oraz synchronizacji stylu pisania z mailami, smsami i facebookiem – szczerze polecam tę aplikację.

 

POBIERZ

 

A już na pewno warto zastąpić klawiaturę systemową którąkolwiek z klawiatur dostępnych w Sklepie Play, ponieważ oferują o wiele więcej, niż aplikacje wbudowane.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x