LG G5

 
Premiera LG G4 przeszła przez media światowe bez większego echa. Podobnie było wśród klientów, którzy nie rzucili się do sklepów. Wręcz przeciwnie, model ten sprzedawał się bardzo słabo. Czyżby potencjalnych użytkowników odstraszało wykonanie? Tak czy owak, firma szykuje zmiany w następcy, którego ujrzymy w 2016 roku.
 
LG G5
 
Jego prawdopodobna specyfikacja to 5,3-calowy ekran QHD, procesor Snapdragon 820, 3 GB RAM, podwójny aparat z tyłu 16 MPx i 8 MPx oraz 8 MPx z przodu, port USB-C. Do tego należy dołożyć skaner linii papilarnych wbudowany we włącznik urządzenia, a także pulsometr umieszczony obok obiektywu. Na potwierdzenie tych danych mamy zdjęcie, które rzekomo przedstawia tył smartfona. Ponadto, według informatora, flagowiec nie będzie zrobiony z plastiku…Uf! Wiem, że wielu z Was właśnie dlatego ceni sobie LG (wymienna bateria i slot na microSD). Jednak moim subiektywnym zdaniem, jest to dobry krok w celu pozyskania nowych klientów.
 
źródło: gsmarena
Totalna obniżka ceny LG G4!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.