PR_151222

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Firma Ulefone potwierdziła, że planuje wydać aktualizację do Androida Marshmallow dla swojego najpopularniejszego urządzenia – Ulefone Paris.  Nie będzie to oczywiście pierwsza aktualizacja dla posiadaczy tego urządzenia.

 

Użytkownicy Paris nie mogą narzekać na aktualizacje, które pojawiają się dla tego urządzenia stosunkowo często. Ulefone ostatnimi czasy raczył użytkowników Paris kilkoma aktualizacjami OTA, które poprawiły między innymi pracę kamery, czy samą wydajność urządzenia.

 

Jeśli zaś chodzi o samą datę aktualizacji, to firma zapowiada, że będzie ona miała miejsce w Marcu 2016. Jak widzimy, Ulefone jest kolejną chińską firmą, która dostarczy do swoich urządzeń najnowszego Androida. Jest to świetna wiadomość tym bardziej że ostatnio coraz częściej słyszymy o kolejnych markach, które podjęły taki krok.

 

Źródło: gizchina
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.