whatsappQ

 
Główną funkcją Skype’a są rozmowy wideo. To chyba przez ten komunikator największa ilość osób porozumiewa się w taki sposób. Wraz z rozwojem innych aplikacji do przesyłania wiadomości, coraz więcej z nich wprowadza taką opcję. Przykładowo Hangouts od jakiegoś czasu należy do grona programów z tą funkcjonalnością. Wygląda na to, że wkrótce kolejna aplikacja otrzyma takie dobrodziejstwo. Chodzi o WhatsApp!
 
WhatsApp
 
Warto wspomnieć, że należy on do Facebooka. Według doniesień niemieckich informatorów, użytkownicy WhatsApp najpierw na iOS, a potem na Androidzie, będą mogli korzystać z połączeń wideo przez Wi-Fi lub dane komórkowe. Wnioskując po wersji dla systemu Apple, prawdopodobnie może nastąpić to już przy następnej aktualizacji! Dodatkowo pojawią się zakładki czatów, pomiędzy którymi będzie można się przełączać. Ponadto, aplikację czeka mała zmiana wizualna, z dominacją koloru zielonego. Kiedy dokładnie można się tego wszystkiego spodziewać – wciąż nie wiadomo.
 
źródło: phonearena
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.