6dea687d3d5acf2a052c624e05d15d5bdcbf6ef4

Firma LeTV staje się coraz bardziej znana i kupowana przez użytkowników. To za sprawą dwóch świetnych smartfonów – x500 oraz x600 – których atrakcyjna cena skutecznie zatrzymuje na nich oko. Nadchodzący zaś model to prawdziwy potwór benchmarkowy zdobywający lekką ręką ponad 100 punktów. A teraz dowiadujemy się, że to również „smartfon z przyszłości”, bo takie gadżety są naprawdę filmowe.

 

letv max pro

 

LeTV Max Pro, czyli smartfon wykręcający w benchmarku 133 tysiące punktów ciągle nas zaskakuje. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że urządzenie będzie się odznaczać 5,5 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Napędzane będzie przez Snapdragon 820 wpieranego przez 4 GB RAM. Użytkownicy dostaną za to 64 GB pamięci wewnętrznej, 21 megapikselowy aparat główny, 4 ultrapikselową kamerkę frontową oraz Androida Marshmallow w wersji 6.0 na pokładzie.

 

ces letv

 

Dziś natomiast naszą wiedzę możemy powiększyć o skaner tęczówki oka oraz ultradźwiękowy skaner linii papilarnych (dzięki wykorzystaniu fal urządzenie jest w stanie odczytać palec w trzech wymiarach i stworzyć jego wirtualny model 3D). Takie rewelacje jeszcze bardziej kuszą i sprawiają, że LeTV Max Pro skutecznie zapisuje się w pamięci. Jego oficjalna prezentacja ma nastąpić już wkrótce, bo 5 stycznia. Bądźcie więc gotowi, bo ten telefon może rozgrzać całe Las Vegas!

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.