ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung i kolejny pomysł na Androida Marshmallow. Aktualizację dostaniemy później, niż nam się wydaje…

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Android Marshmallow

 
Od jakiegoś czasu w Internecie pojawiają się oficjalne i mniej oficjalne informacje na temat aktualizacji smartfonów do Androida Marshmallow. Lista terminów z urządzeniami Samsunga zmieniała się niejednokrotnie. Najpierw według przecieków proces wdrażania nowej wersji systemu miał się rozpocząć od grudnia, ostatnio jednak wiemy, iż zacznie się dopiero w styczniu. Inne firmy również nie próżnują. Na przykład Sony od października prowadzi beta testy Androida 6.0 dla Xperii Z3. Dzięki temu przez ten czas udało się wyeliminować sporo błędów i niedociągnięć.
 
Wygląda na to, że Samsung postąpi podobnie. W ojczystej Korei firma rozpoczęła program testowania najnowszego update’u dla modeli Galaxy S6 i S6 Edge. Użytkownicy sieci KT oraz LG U+ będą mogli wziąć udział w becie, która będzie trwała aż do 18 stycznia! Według spółki, proces ten spowoduje zwiększenie użyteczności Marshmallow, opatrzonego TouchWizem dla klientów przedsiębiorstwa. Dodatkowo dowiadujemy się, że producent nie ma w planach przeprowadzenia tego typu akcji w Europie.
 
Pytanie jednak brzmi, czy nie jest już za późno na jakiekolwiek beta testy? Styczeń tuż tuż, a firma zabiera się za coś, co powinna zrobić znacznie wcześniej. Wygląda na to, że będziemy czekać na nową wersję systemu znacznie dłużej, niż myśleliśmy.
 

źródło: sammobile

Gigantyczna obniżka na Samsunga Galaxy S6 Edge!

Sprawdź najnowsze wpisy