Motorola Moto X już z Androidem Marshmallow

Newsy

Motorola-brand1

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Posiadacze smartfonów i tabletów z ostatnich dwóch lat wyczekują aktualizacji do systemu Android Marshmallow. Proces przygotowań nowej wersji systemu dla wielu urządzeń będzie jeszcze trwał kilka tygodni, a nawet miesięcy. Z informacji jakie pojawiły się w sieci wynika, że proces dystrybucji systemu Marshmallow dla smartfonu Moto X firmy Motorola z 2014 roku właśnie się rozpoczął.

 

Posiadacze tego modelu między innymi z USA, Kanady, Brazylii, Indii i Wielkiej Brytanii informują, że ich urządzenia właśnie otrzymały aktualizację do systemu Marshmallow. Mowa oczywiście o urządzeniach sprzedawanych na wolnym rynku, posiadających przygotowany przez Motorolę i pozbawiony jakichkolwiek modyfikacji od operatorów system. Nowe oprogramowanie pojawiło się w kanale OTA. 884 MB plik można pobrać wchodząc w ustawienia -> informacje o telefonie -> aktualizacje oprogramowania. Jeśli Wasze egzemplarze również już otrzymały Androida Marshmallow napiszcie o tym fakcie w komentarzach.

 

Źródło: własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x