Unikalne dzwonki inspirowane Star Wars za darmo do pobrania

Kamil Lewicki Aplikacje 2015-12-21

bb8

Najnowsza odsłona Star Wars w premierowy weekend zwróciła koszty produkcji i już teraz zaczyna na siebie zarabiać. Marketing Gwiezdnych Wojen z pewnością odegrał przy tym znaczenie, gdyż mogliśmy zobaczyć to logo wszędzie – nawet w sprawach androidowych. A teraz jest okazja na zgarnięcie dzwonków inspirowanych Przebudzeniem Mocy.

 

Konkretnie inspiracja dotyczy się jednego bohatera, BB-8. To całkiem zabawny i zapadający w pamięć dron, która pojawia się w wielu scenach w filmie. Jego największym urokiem są stanowią wydawane przez niego dźwięki. Jeśli więc mieliście już okazję zobaczyć Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy i zostaliście urzeknięci przez BB-8 być może ucieszy Was fakt, że możemy go mieć zawsze w kieszeni! No prawie. Konkretniej te dźwięki, które wykorzystacie do powiadomień.

 

David Sparks z MacSparky.com stworzył właśnie kolekcję dźwięków inspirowanych dronem z uniwersum SW. Są one dostępne za darmo do pobrania. Należy jednak pamiętać, że Sparks stworzył je z rozszerzeniem .m4r, a więc dla iOS. Jeśli chcecie z nich skorzystać na Androidzie, wystarczy zmienić je na .m4a i wszystko będzie grać. Zainteresowanym pobraniem zachęcam pod ten link.

 

źródło: Android Authorityx