GOR_banner_full_FINALE-2000x622-840x261

Gier na Androida jest mnóstwo, tworzone przez mniejszych i większych deweloperów, będące rewelacyjnymi tytułami i nużącymi „babolami”. Jeśli jednak widzimy Gameloft, możemy być pewni, że to będzie produkcja wysokich lotów. I nie zawiedziemy się ani trochę.

 

Gods of Rome nareszcie stało się dostępne w Sklepie Play. Gra z gatunku bijatyk, gdzie naszym zadaniem jest położyć na przysłowiowe deski przeciwnika. Model rozgrywki jest wszystkim znany (niezależnie czy ogrywali takie tytuły na konsolach czy mobilnie), gdyż szybko można przywołać jako przykład Injustice: Gods Among Us czy Mortal Kombat. Również sterujemy tutaj za pomocą dotknięć oraz przesunięć palcami po ekranie.

 

Warto wspomnieć o obecności w Gods of Rome takich historycznych postaci jak Spartakus, Atlas czy nawet Zeus! Poznanie specjalnych mocy tychże bohaterów musi być z pewnością widowiskowe. Zobaczcie zresztą sami, jak ta gra wygląda. Rewelacyjna grafika, efekty oraz świetnie zaprojektowane animacje. Pod względem estetycznym Gods of Rome należy do tej wyższej półki znajdującej się w Sklepie Play.

 

 

Produkcja Gameloftu Gods of Rome dostępna jest w Sklepie Play zupełnie za darmo. Posiada jednak mikropłatności w samej grze (którymi oczywiście możemy sobie nie zaprzątać głowy). Warto jednak sprawdzić tę pozycję, gdyż takie darmowe perełki nie trafiają się często.

 

POBIERZ

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.