Samsung Galaxy S7 – wiemy kiedy i za ile!

Newsy

Galaxy S7

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Największy operator telefonii komórkowej w Chinach – China Mobile potwierdził, że Samsung Galaxy S7 trafi do jego oferty. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kiedy, oraz za ile smartfon ten będzie dostępny na rynku azjatyckim. Informacje te zostały przekazane podczas konferencji China Mobile, która miała przybliżyć nadchodzące premiery u tego operatora.

 

gsmarena_002

 

Tym samym dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy S7 zadebiutuje w sieci China Mobile w marcu 2016 roku. Potwierdzają się więc wcześniejsze plotki mówiące o tym, że prawdopodobna prezentacja smartfona ma nastąpić podczas MWC 2016, a miesiąc później trafi on na półki sklepowe. Galaxy S7 powinien trafić do sprzedaży na innych kontynentach również w podobnym okresie.

 

Poznaliśmy również cenę urządzenia – została ona ustalona na kwotę 465 dolarów.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x