Zrzucili Motorolę z drona z prawie 300 metrów! Na ile kawałków się rozbiła?

Newsy

Motorola-Droid-Turbo-2-900ft-drop-test-1-640x329

Smartfony są poddawane najróżniejszym testom. Ich trwałość sprawdzana jest w blenderach, pod młotkiem, wiertarką, zdarza się, że przejedzie po nich samochód lub po prostu zrzucane są na ziemię symulując zwyczajną sytuację na ulicy. Można jednak pójść o krok dalej i zapewnić słuchawce naprawdę długi lot. Tak jak zrobili to ci panowie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Motorola Droid Turbo 2 zwana również Moto X Force przeżyła przygodę o jakiej niejeden człowiek marzy. A raczej pół przygody, bo głównie chodzi o wzniesienie się na wysokość 275 metrów. A potem spaść! Tak, twórcy kanału na YouTube UnlockRiver przyczepili do drona Droid Turbo 2, następnie polecieli w górę 275 metrów i najzwyczajniej w świecie go zrzucili. Ot, nieco bardziej wyczynowy drop test. Czy przeżył? Najlepiej będzie, jeśli przekonacie się o tym sami.

 

 

Swoje niezwykle „giętkie” właściwości ekranu Motorola X Force zawdzięcza pięciu warstwom elastycznego plastiku, jakie znalazły się na panelu OLED. Ten materiał zapewnia większą odporność i wytrzymałość wyświetlaczowi niż gdyby został on wykonany ze szkła. Pamiętajmy jednak, że ekran jest jedną stroną medalu, drugą zaś jest obudowa.

 

Jeśli spodobał Wam się test i jesteście chętni na posiadanie tego smartfona, sprawdźcie jeszcze, co takiego posiada on wewnątrz. Jego sercem jest Snapdragon 810 w towarzystwie 3 GB RAM. Posiada również 21 megapikselowy aparat oraz baterię o pojemności 3760 mAh.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x