Aktualizacja YouTube dla Android TV przynosi wiele ciekawych zmian

Aplikacje

nexus2cee_ytatv_thumb

Aplikacja YouTube na Androida jest jedną z elementarnych i po prostu musi się znaleźć na każdym smartfonie. Jej możliwości rosną z każdą aktualizacją, lecz wciąż jest kilka rzeczy, na które czekamy. To samo można powiedzieć o Android TV, platformie, która osiąga coraz większą popularność i która oferujemy teraz zupełnie nowe możliwości.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Aktualizacja YouTube dla Android TV przyniosła ze sobą kilka ciekawych rzeczy. Pierwszą z nich jest delikatna kosmetyczna zmiana ekranu głównego, na którym już widać czy jesteśmy subskrybentami YouTube RED, czy też korzystamy z normalnej wersji. Przeniesiono również wszystkie ustawienia w jedno miejsce, na górę ekranu – z jednej strony wszystko jest pod ręką, z drugiej stało się to trochę mniej intuicyjne. Najciekawszą jednak sprawą są Stats for nerds. Jak sama nazwa mówi są to dane przeznaczone dla geeków. Podczas oglądania wideo możemy wyświetlić sobie dane o filmie takie jak np. format wideo, utracone klatki bądź rozdzielczość. Aż w końcu postanowiono dodać parę ikonek do menu wyświetlanego w trakcie trwania filmu. Jedna z nich (umieszczona z lewej stron) to po prostu logo YouTubera, po kliknięciu na nią zostaniemy przeniesieni do zbioru jego filmów. Druga, znajdująca się tuż obok z prawej strony to skrót do zasubskrybowania kanału, dzięki czemu nie będziemy musieli wyłączać filmu, by tego dokonać.

 

 

Jeśli nie chcecie czekać na aktualizację, YouTube w nowej wersji dla Android TV możecie pobrać klikając w ten link.

 

źródło: Android Police

 
Android TV Box w super cenie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x