ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Atrakcyjna cena HTC One X9 – zobacz wideo oraz nowe zdjęcia. Jest dobrze!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
HTC-One-X9-6-1

O HTC w ostatnich dniach jest dość głośno. Bardzo dużo mówi się o nadchodzącym modelu One X9, który wywołuje wiele dyskusji w kwestiach estetycznych, jak i spekulacji cenowych. Poznaliśmy już jego specyfikację i zobaczyliśmy w różnych pozach na zdjęciach. Przyszła więc pora na wideo i… przypuszczalną cenę tego urządzenia!

Dopiero co pisałem, że ten smartfon mi się po prostu podoba, gdyż jego wygląd to zestawienie najlepszych cech z topowych urządzeń dostępnych na rynku. Dziś zaś mogę to śmiało potwierdzić, gdyż oprócz kolejnej dawki zdjęć możemy zobaczyć, jak HTC One X9 prezentuje się na wideo. A tam się już nie da tak łatwo oszukać. Taki przeciek to miła niespodzianka. Już teraz widzimy interfejs, jaki tajwański producent przygotował do zbliżającego się modelu oraz jesteśmy w stanie ocenić szybkość jego działania. Zobaczcie go zresztą sami.

 

KLIKNIJ TUTAJ, BY PRZEJŚĆ DO FILMU

I jak, podoba się? Jeśli dalej nie, to być może przekona Was przypuszczalna cena. Na razie jednak wspomnę jeszcze o specyfikacji, która nie zmieniła się przesadnie od poprzedniego razu. Pozostaje zatem 5,5 calowy ekran FHD, MediaTek Helio X10, 2 bądź 3 GB RAM, 16 GB pam. wew., 13 megapikselowy aparat z obsługą 4K oraz wspierający format RAW oraz 4 ultrapikselowa kamerka. Do tego 3000 mAh bateria i slot na karty microSD.

Ile? Około 308 dolarów! To, jak na standardy HTC, jest kwotą niską, a to znaczy, że jest lepiej niż dobrze. Jeśli okolice tej ceny okażą się prawdą to model One X9 będzie znacznie tańszy od One A9. Co więcej, być może w końcu pozwoli to producentowi nadrobić straty finansowe i po raz kolejny trafić w serca użytkowników.

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy