Funkcja Doze w Android Marshmallow nie jest idealna. Sprawdźcie o co chodzi z Aggressive Doze

Aplikacje

Doze

 
Wielu z Was z pewnością czeka na Androida Marshmallow. Posiadacze topowych urządzeń z dostaną aktualizację w pierwszym, bądź najpóźniej w drugim kwartale 2016 roku. Niestety właściciele średniaków i smartfonów budżetowych nie będą mieli tyle szczęścia, ponieważ mogą wcale nie otrzymać update’u. Przypomnijmy, że jedną z funkcji jakie on wprowadza, jest Doze – oszczędzanie energii w momencie, kiedy telefon nie jest używany. Słuchawka wprowadzana zostaje w stan głębokiego uśpienia, gdy przez jakiś czas leży nietknięta przez nas.
 
Niestety wspomniane dobrodziejstwo ma swoje wady. Aby funkcja się uaktywniła, należy spełnić szereg czynników. Jednym z nich jest konieczność, żeby nasz smartfon był nieruszany. Dlaczego? Otóż Doze nie włącza się w momencie, gdy np. chodzimy lub biegamy z telefonem, ponieważ czujniki ruchu są aktywne. Jednak z pomocą przychodzi Aggressive Doze.
 
Aggressive Doze
 
Jest to eksperymentalna funkcja, z której możemy skorzystać pod jednym warunkiem. Musimy najpierw ściągnąć Greenify z Google Play. Póki co, wspomniana korzyść jest dostępna tylko w wersji beta aplikacji. Dzięki niej, sztandarowe Doze w Androidzie może włączyć się nawet w momencie naszego ruchu ze smartfonem.
 
Czy nie powinno to tak działać od razu, bez dodatkowych aplikacji?
 
źródło: phonearena
LG G3 bardzo tanio! + etui GRATIS!

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x