Huawei Watch w nowej odsłonie – ze specjalną dedykacją dla kobiet

Newsy

Huawei-Watch11

Huawei Watch jest śliczny. Kto się nie zgadza, niech pierwszy rzuci kamieniem. To oczywiste, że przy zakupie urządzeń z linii Android Wear kierujemy się wartościami estetycznymi, gdyż jest to swego rodzaju biżuteria, którą nosimy. Wariantów kolorystycznych, modeli, kształtów i rodzajów pasków do wyboru jest bez liku. Jednak Panie zawsze potrzebują czegoś więcej. I właśnie w ich stronę wychodzi Huwaei.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Nowe wersje zegarka Huawei Watch mają być zaprezentowane już w przyszłym miesiącu. W styczniu odbędzie się konferencja CES, na której chiński producent przedstawi kompletnie „przedefiniowany” model swojego smartwatcha. Chce trafić do zupełnie innego targetu, a za tym idą poważne zmiany kosmetyczne.

 

Kobiety są delikatne, bardziej wdzięczne, dlatego też tak długo zajmuje im dobieranie odpowiednich dodatków do stroju. Nowy Huawei Watch ma być stworzony właśnie dla nich – będzie nieco mniejszy, „okrąglejszy”, odznaczać się będzie nieco delikatniejszym paskiem. Po prostu będzie bardziej kobiecy – to chyba najlepsze słowo.

 

Premiera nowego modelu nastąpić ma w okolicy połowy 2016 roku. Nieznane są jeszcze dokładniejsze parametry techniczne ani szczegóły dotyczące zastosowanych funkcji. Prawdopodobne jest jednak, że z racji kobiecego charaktery pojawi się złota wersja kolorystyczna. Jeśli ta wersja będzie równie dobrze wyglądająca jak obecna, nie pozostaje nic innego niż tylko odkładać pieniądze. Pomysł na prezent mamy już z głowy.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x