ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Huawei Watch w nowej odsłonie – ze specjalną dedykacją dla kobiet

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Huawei-Watch11

Huawei Watch jest śliczny. Kto się nie zgadza, niech pierwszy rzuci kamieniem. To oczywiste, że przy zakupie urządzeń z linii Android Wear kierujemy się wartościami estetycznymi, gdyż jest to swego rodzaju biżuteria, którą nosimy. Wariantów kolorystycznych, modeli, kształtów i rodzajów pasków do wyboru jest bez liku. Jednak Panie zawsze potrzebują czegoś więcej. I właśnie w ich stronę wychodzi Huwaei.

Nowe wersje zegarka Huawei Watch mają być zaprezentowane już w przyszłym miesiącu. W styczniu odbędzie się konferencja CES, na której chiński producent przedstawi kompletnie „przedefiniowany” model swojego smartwatcha. Chce trafić do zupełnie innego targetu, a za tym idą poważne zmiany kosmetyczne.

Kobiety są delikatne, bardziej wdzięczne, dlatego też tak długo zajmuje im dobieranie odpowiednich dodatków do stroju. Nowy Huawei Watch ma być stworzony właśnie dla nich – będzie nieco mniejszy, „okrąglejszy”, odznaczać się będzie nieco delikatniejszym paskiem. Po prostu będzie bardziej kobiecy – to chyba najlepsze słowo.

Premiera nowego modelu nastąpić ma w okolicy połowy 2016 roku. Nieznane są jeszcze dokładniejsze parametry techniczne ani szczegóły dotyczące zastosowanych funkcji. Prawdopodobne jest jednak, że z racji kobiecego charaktery pojawi się złota wersja kolorystyczna. Jeśli ta wersja będzie równie dobrze wyglądająca jak obecna, nie pozostaje nic innego niż tylko odkładać pieniądze. Pomysł na prezent mamy już z głowy.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy