ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola Moto X 4 generacji nadchodzi! Mamy pierwsze zdjęcie

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
motorola moto x play dasjadsjksasdaa

W tym roku Motorola zaprezentowała wiele ciekawych modeli. Smartfony tej firmy już od jakiegoś czasu stanowią łakomy kąsek dla użytkowników szukających dobrej jakości sprzętu, najnowszych aktualizacji systemu oraz atrakcyjnej ceny. Nikt zatem nie powinien mieć wątpliwości, że trwają prace nad czwartą odsłoną Motoroli Moto X. Już teraz możemy zobaczyć, jak się prezentuje.

Moto G, Moto X Play, Moto X Style… Można śmiało stwierdzić, że rok 2015 dla Motoroli to sukces w każdym calu. Świetnie wykonane smartfony, dziesiątki pozytywnych recenzji, tysiące sprzedanych telefonów i ciągle mało! Oczywiście nam, użytkownikom, gdyż to, co zrobiła Motorola w 2013 roku wypuszczając na rynek pierwszą generację Moto G na nowo zdefiniowało jakość tej marki.

Moto-X-4th-gen

W chińskim social media pojawiło się zdjęcia, jakoby przedstawiające następną generację z linii Moto X. Możemy na nim ujrzeć kilka interesujących rzeczy. Pierwszą rzucającą się w oczy jest wykonanie – smartfon został umieszczony w metalowej obudowie, co nie powinno dziwić jak na rok 2016. Wszak coraz więcej producentów decyduje się na wizualny „efekt premium”. Co więcej, obiektyw aparatu jest, krótko mówiąc, ogromny, co może sugerować, że Motorola chce pójść w znacznie lepszą jakość i stworzyć produkt, który z powodzeniem będzie rywalizować z najlepszymi układami optycznymi na rynku. Równie dobrze i obiecujący wygląda otwór głośnika znajdującego się w dolej części Moto X 4 generacji.

Niestety na ten czas nie znamy żadnych danych technicznych ani nawet przybliżonej daty premiery. Pozostaje czekać na kolejne doniesienia. Póki co jednak wygląda to dobrze. Żywię zatem nadzieję, że w przyszłości się nie zawiedziemy.

źródło: Phone Arena

 
Bestsellerowa Motorola Moto X Play super cenie!

Sprawdź najnowsze wpisy